Detajet e Prones

Shitet dyqani ne lagjen Çlirim . L.Çlirim, Berat, Albania

  • Shopping Mall
  • 34
  • 0
  • 1
  • Harta
  • 220
ID: tore52
Per Shitje 80,000 €

Shitet dyqani ne lagjen Çlirim . Dyqani ndodhet ne rruge kryesore dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Detajet e Agjentit

Imobiliare Berat

Prona të ngjashme