Detajet e Prones

Shitet shtepia private ne lagjen " Clirim " prapa parkut " Ti je engjell ". L.CLIRIM,, Berat, Albania

ID: tore49
Per Shitje 50,000 €

Shitet shtepia private ne lagjen " Clirim " prapa parkut " Ti je engjell ".Shtepia eshte organizuar nga 2 dhoma dhe nje guzhine ,1 tualet,koridor dhe pak oborr, shtepia eshte e pajisr edhe me binxe.Shtepia si ndertim banese ze nje sip.prej 140.04 m2. Cmimi: 6.000.000 leke te reja ose 60 milion leke te vjetra.

Detajet e Agjentit

Imobiliare Berat

Prona të ngjashme