Detajet e Prones

'SHITET APARTAMENTI 1 + 1 NE LAGJEN " 30 VJETORI ". L.30 VJETORI, Berat, Albania

ID: tore41
Per Shitje 25,000 €

APARTAMENTI ESHTE I ORGANIZUAR NE NJE DHOME NDEJTJE , NJE DHOME GJUMI , NJE ANEK , TUALET DHE KORIDOR. JU MIREPRESIM PER NJE VIZITE NE PRONE.

Detajet e Agjentit

Imobiliare Berat

Prona të ngjashme