Detajet e Prones

SHITET APARTAMENTI 2+1 L.Clirim, Berat, Albania

ID: tore40
Per Shitje 57,000 €

Apartamenti ndodhet në katin e V dhe në një zonë të qetë dhe ka kushte bashkkohore.Ai është i organizuar nga një sallon ndjejtje dhe dhomë gatimi..një dhomë gjumi.një dhomë fëmijësh, dy tualete dhe dy ballkone. Mos nguroni ta vizitoni këtë apartament. Ju mirëpresim.

  • imobiliaretoreberat.view_to_mountain
  • imobiliaretoreberat.historic_area
  • imobiliaretoreberat.public_library
  • imobiliaretoreberat.school

Detajet e Agjentit

Imobiliare Berat

Prona të ngjashme