Faqja e Kerkimit

Per Shitje 53,000 €

Shitet apartamenti 3+1 ne lagjen 30 VJETORI. Berat, L.30 VJETORI

Shitet apartamenti 3+1 ne lagjen 30 VJETORI. Apartamenti eshte organizuar ne nje dhome ndejtje , dy dhoma gjumi , nje dhome femijesh , dy tualete . A...

 • 150
 • 2
 • 2
 • ID: tore39
Per Shitje 30,000 €

SHITET APARTAMENTI 1+1 Berat, L.Jani Vruho

SHITET APARTAMENTI NE LAGJEN " JANI VRUHO ". Vjen i organizuar ne nje korridor ambient ndenjeje dhe ambinet kuzhine te veçuar, nje tualet, nje dhom...

 • 54
 • 1
 • 1
 • ID: tore38
Per Shitje 150,000 €

Shitet shtëpia 2 katëshe në periferi të qytetit. Berat, L. 28 NENTORI

Shitet shtëpia në periferi të qytetit. Në një zonë mjaft të qetë dhe larg zhurmave të ndryshme. Shtëpia është e ndërtuar me 2 kate . Ndë...

 • 127
 • 2
 • 2
 • ID: tore37
Per Shitje 44,000 €

SHITET APARTAMENTI 2+1KATI VI Lagja '' 30 Vjetori ''. Berat, L.30 VJETORI

SHITET APARTAMENTI

 • 90
 • 1
 • 2
 • ID: PROtore34
Per Shitje 53,000 €

SHITET APARTAMENTI 3+1 Berat, L.30 VJETORI

SHITET APARTAMENTI 3+1 KATI V NE LAGJ. "30 VJETORI". APARTAMENTI ESHTE I POZICIOMUAR NE NJE NGA ZONAT ME TE PREFERUARA TE QYTETIT , NE NJE ZONE TE Q...

 • 150
 • 0
 • 0
 • ID: PROtore33
Per Shitje 48,000 €

Shitet Dyqan tek lagja "Jani Vruho " Berat tek Rrapi. Berat, L. JANI VRUHO

Shitet Dyqan tek lagja "Jani Vruho " Berat tek Rrapi. Me Çertifikatë pronësie DYQAN si dhe rivlerisimi në mars 2020. Me lartësi të brendeshme 3 ...

 • 36
 • 0
 • 1
 • ID: PROtore32
Per Shitje 130,000 €

SHITET VILA Berat, L.UZNOVË

SHITET VILA

 • 300
 • 2
 • 2
 • ID: PROtore29
Per Shitje 24,500 €

SHITET APARTAMENTI 1+1 Berat, L.DESHMORET E KOMBIT

SHITET APARTAMENTI

 • 48
 • 1
 • 1
 • ID: PROtore30
Per Shitje 21,000 €

SHITET APARTAMENTI DESHMORET E KOMBIT " KATI V . Berat, L.DESHMORET E KOMBIT

SHITET APARTAMENTI

 • 62
 • 1
 • 1
 • ID: PROtore28
Per Shitje 52,000 €

SHITET APARTAMENTI 2 + 1 Berat, 30 VJETORI

SHITET APARTAMENTI 2+1 KATI IV . APARTAMENTI NDODHET AFER QENDRES SE QYTETIT DHE ESHTE NE NJE POZICION GJEOGRAFIKE KU PERRETH NDODHEN TE GJITHA AMBJEN...

 • 90
 • 2
 • 1
 • ID: PROtore27
Per Shitje 52,000 €

SHITET SHTEPIA NE UZNOVE- BERAT. 3+1 Berat, L.UZNOVË

SHITET SHTEPIA NE UZNOVE- BERAT. 3+1 ÇMIMI ME MOBILIM ÇMIMI PA MOBILIM 50.000 EURO SIP. NDERTIMI 80 M2 / SIP. TOKE 420 M2. SHTEPIA ESHTE E PAJI...

 • 80
 • 2
 • 1
 • ID: PROtore26
Per Shitje 30,000 €

SHITET APARTAMENTI 1 + 1 PRANE ISH MARKATES Berat, L. 28 NENTORI

SHITET APARTAMENTI ne pallat ekzistues , me dokumentacion te rregullt hipotekor ( certifikate pronesie ).

 • 48
 • 1
 • 1
 • ID: PROtore25