Faqja e Kerkimit

Per Shitje 60,000 €

Shitet dyqani ne lagjen Çlirim . Berat,

Shitet dyqani ne lagjen Çlirim . Dyqani ka nje sip. 28 m2 dhe ndodhet ne rruge kryesore . Eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Kontakt : +35...

 • 28
 • 0
 • 1
 • ID: tore53
Per Shitje 80,000 €

Shitet dyqani ne lagjen Çlirim . Berat, L.Çlirim

Shitet dyqani ne lagjen Çlirim . Dyqani ndodhet ne rruge kryesore dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

 • 34
 • 0
 • 1
 • ID: tore52
Per Shitje 0 €

Shitet objekti tek Shkëmbi i Kavajes. Durrës,

Shitet objekti tek Shkëmbi i Kavajës. Objekti është i ndërtuar në krye të kodrës me një pamje të pa kufizuar në horizont. Deri tani janë n...

 • 670
 • 0
 • 0
 • ID: tore51
Per Shitje 150,000 €

SHITET TOKE-TRUALL NE SAVER- LUSHNJE Lushnje,

SHITET TOKE-TRUALL NE SAVER- LUSHNJE ME DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR. BRENDA KESAJ SIP. ESHTE NDERTUAR NJE OBJEKT DHE MUND TE SHFRYTEZOHET PER...

 • 3350
 • 0
 • 0
 • ID: tore50
Per Shitje 50,000 €

Shitet shtepia private ne lagjen " Clirim " prapa parkut " Ti je engjell ". Berat, L.CLIRIM,

Shitet shtepia private ne lagjen " Clirim " prapa parkut " Ti je engjell ".Shtepia eshte organizuar nga 2 dhoma dhe nje guzhine ,1 tualet,koridor dhe ...

 • 140
 • 1
 • 1
 • ID: tore49
Per Shitje 23,000 €

SHTET APARTAMENTI 1+1 60 m2 - L. " DESHMORET E KOMBIT " Berat,

SHTET APARTAMENTI ---

 • 60
 • 1
 • 1
 • ID: tore47
Per Shitje 260,000 €

SHITET TOKE + TRUALL ME SIP. 1300 M2 Berat,

SHITET TOKE + TRUALL ME SIP. 1300 M2 ISH UZINA E BATERIVE BRENDA KESAJ SIPERFAQE NDODHET NJE NDERTESE TIP MAGAZINE ME SIP. 454 M2. NDERTESA MUND TE P...

 • 1300
 • 0
 • 0
 • ID: tore46
Per Shitje 35,000 €

Shiten 5 dylym toke ne Çiflig Berat, Bilç

Shiten 5 dylym toke ne Çiflig , e mbjelle me ullinj 18-vjecar . Ullishtja eshte e pajisur me pus me thellesi 40 m qe ka uje per vaditje gjate gjithe ...

 • 5
 • 0
 • 0
 • ID: tore45
Per Shitje 20,000 €

Shitet ullishtja ne fshatin Bilç - Berat . Berat, Bilc

Shitet ullishtja ne fshatin Bilç - Berat . Siperfaqja totale eshte 3100 m2 . Ka nje depo per grumbullim uji 3 x 3 m te mbuluar me solet, eshte e reth...

 • 3100
 • 0
 • 0
 • ID: tore44
Per Shitje 53,000 €

SHITET SHTEPIA PRIVATE NE POSHNJE-BERAT Berat, POSHNJE

OFERTA VAZHDON . 65 milion leke te vjetra... SHITET SHTEPIA PRIVATE NE POSHNJE - BERAT

 • 127
 • 1
 • 1
 • ID: tore43
Per Shitje 25,000 €

'SHITET APARTAMENTI 1 + 1 NE LAGJEN " 30 VJETORI ". Berat, L.30 VJETORI

APARTAMENTI ESHTE I ORGANIZUAR NE NJE DHOME NDEJTJE , NJE DHOME GJUMI , NJE ANEK , TUALET DHE KORIDOR. JU MIREPRESIM PER NJE VIZITE NE PRONE.

 • 51
 • 1
 • 1
 • ID: tore41
Per Shitje 57,000 €

SHITET APARTAMENTI 2+1 Berat, L.Clirim

Apartamenti ndodhet në katin e V dhe në një zonë të qetë dhe ka kushte bashkkohore.Ai është i organizuar nga një sallon ndjejtje dhe dhomë g...

 • 106
 • 2
 • 2
 • ID: tore40