SHITET APARTAMENTI 2+1 L.Clirim, Berat, Albania

  • Apartment
  • 106
  • 2
  • 2
  • Map
  • 62
ID: tore40
For Sale 57,000 €

Apartamenti ndodhet në katin e V dhe në një zonë të qetë dhe ka kushte bashkkohore.Ai është i organizuar nga një sallon ndjejtje dhe dhomë gatimi..një dhomë gjumi.një dhomë fëmijësh, dy tualete dhe dy ballkone. Mos nguroni ta vizitoni këtë apartament. Ju mirëpresim.

  • imobiliaretoreberat.view_to_mountain
  • imobiliaretoreberat.historic_area
  • imobiliaretoreberat.public_library
  • imobiliaretoreberat.school

Agent detail

Imobiliare Berat

Similar Properties