Search Page

For Sale 60,000 €

Shitet dyqani ne lagjen Çlirim . Berat,

Shitet dyqani ne lagjen Çlirim . Dyqani ka nje sip. 28 m2 dhe ndodhet ne rruge kryesore . Eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Kontakt : +35...

 • 28
 • 0
 • 1
 • ID: tore53
For Sale 80,000 €

Shitet dyqani ne lagjen Çlirim . Berat, L.Çlirim

Shitet dyqani ne lagjen Çlirim . Dyqani ndodhet ne rruge kryesore dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

 • 34
 • 0
 • 1
 • ID: tore52
For Sale 0 €

Building for sale at Kavaja Rock. Durrës,

Building for sale at Kavaja Rock. The building is built on top of a hill with an unrestricted view of the horizon. So far 670 m2 have been built. A bu...

 • 670
 • 0
 • 0
 • ID: tore51
For Sale 150,000 €

LAND FOR SALE IN SAVER- LUSHNJE. Lushnje,

LAND FOR SALE IN SAVER- LUSHNJE WITH REGULAR MORTGAGE DOCUMENTATION. INSIDE THIS SIP. AN OBJECT HAS BEEN BUILT AND CAN BE USED FOR DIFFERENT BUSINESSE...

 • 3350
 • 0
 • 0
 • ID: tore50
For Sale 50,000 €

Private house for sale in "Clirim" neighborhood behind the park "You are an angel". Berat, L.CLIRIM,

Private house for sale in the neighborhood "Clirim" behind the park "You are an angel". The house is organized by 2 rooms and a kitchen, 1 toilet, hal...

 • 140
 • 1
 • 1
 • ID: tore49
For Sale 260,000 €

LAND FOR SALE + LAND WITH SIP. 1300 M2 Berat,

LAND FOR SALE + LAND WITH SIP. 1300 M2 FORMER BATTERY FACTORY WITHIN THIS SURFACE IS A WAREHOUSE TYPE BUILDING WITH SIP. 454 M2. THE BUILDING CAN BE U...

 • 1300
 • 0
 • 0
 • ID: tore46
For Sale 35,000 €

5 acres of land for sale in Çiflig Berat, Bilç

5 acres of land for sale in Çiflig, planted with 18-year-old olives. The olive grove is equipped with a well with a depth of 40 m that has water for ...

 • 5
 • 0
 • 0
 • ID: tore45
For Sale 20,000 €

Shitet ullishtja ne fshatin Bilç - Berat . Berat, Bilc

Shitet ullishtja ne fshatin Bilç - Berat . Siperfaqja totale eshte 3100 m2 . Ka nje depo per grumbullim uji 3 x 3 m te mbuluar me solet, eshte e reth...

 • 3100
 • 0
 • 0
 • ID: tore44
For Sale 25,000 €

1 + 1 APARTMENT FOR SALE IN "30 VJETORI" NEIGHBORHOOD. Berat, L.30 VJETORI

THE APARTMENT IS ORGANIZED IN A LIVING ROOM, A BEDROOM, A BEDROOM, TOILETS AND CORRIDOR. WELCOME FOR A VISIT TO THE PROPERTY.

 • 51
 • 1
 • 1
 • ID: tore41
For Sale 57,000 €

SHITET APARTAMENTI 2+1 Berat, L.Clirim

Apartamenti ndodhet në katin e V dhe në një zonë të qetë dhe ka kushte bashkkohore.Ai është i organizuar nga një sallon ndjejtje dhe dhomë g...

 • 106
 • 2
 • 2
 • ID: tore40
For Sale 53,000 €

Shitet apartamenti 3+1 ne lagjen 30 VJETORI. Berat, L.30 VJETORI

Shitet apartamenti 3+1 ne lagjen 30 VJETORI. Apartamenti eshte organizuar ne nje dhome ndejtje , dy dhoma gjumi , nje dhome femijesh , dy tualete . A...

 • 150
 • 2
 • 2
 • ID: tore39
For Sale 30,000 €

SHITET APARTAMENTI 1+1 Berat, L.Jani Vruho

SHITET APARTAMENTI NE LAGJEN " JANI VRUHO ". Vjen i organizuar ne nje korridor ambient ndenjeje dhe ambinet kuzhine te veçuar, nje tualet, nje dhom...

 • 54
 • 1
 • 1
 • ID: tore38